| andreiutzuandrei13_1681 a întrebat:

Hello!
Eu sunt Andrei am 15 ani si fumez dar chestia este ca eu nu fumez de mult fumez de cateva luni si stiu sa trag ca un profesionist care fumeazade cativa ani
Acum as dori sa va intreb ce tigari sunt mai bune pentru adolescenti si daca kent 6 este mai bun decat kent 8 sau lung
Va rog sa ma ajutati si daca stiti sa-mi spuneti si ce pret ar avea acele tigari
Multumesc anticipat promit ca

8 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

"Smooking kills".

Răspuns utilizator avertizat
| anonima1995 a răspuns:

Buna, Andrei. Eu am 17 ani si am fumat cam un an de zile. Sfatul meu e sa te lasi acum cat mai poti pana nu devine un viciu. Crede-ma nu sunt bune deloc. Poate anturajul te-a influentat, poate curiozitatea sau poate ai gasit in tigari un mod de a evada din viata ta obisnuita, dar tigarile nu sunt o rezolvare la nimic. Si eu am realizat asta abia acum dupa ce am aflat ca o cunostinta veche de-a parintilor mei a murit de cancer din cauza tigarilor.

| andreiutzuandrei13_1681 explică (pentru anonima1995):

Chestia este ca si eu fumez de aproape un an dar uneori fumez de la 3 pana la 5 tigari pe zi iar alteori fumez una singura sau niciuna

| dany2696 a răspuns:

Pai frate fumezi de cateva luni si nu sti pretul la kent...app u ce tigari fumezi

| andreiutzuandrei13_1681 explică:

Dar daca mergi la doctor si te pune sa tusesti isi da seama ca eu am fumat sau trebuie sa-mi faca o radiografie?

Răspuns utilizator avertizat