| deea_3621 a întrebat:

Hello! Imi ziceti si mie niste statusuri frumose pentru fete?:*

1 răspuns:
| alleyy a răspuns:

* Cand ma uit la poza ta imi vine sa sting monitorul. Ba nu, m-am razgandit, imi vine sa scot compu' din priza!

* Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?

* Ma descurc si fara ajutorul tau. M-am schimbat si de tine nu mai am nevoie nici macar in pat!

* Esti frumos si-mi permit sa te-ntorc si pe fata si pe dos! Daca mai comentezi, te-arunc in cos!

* Te mai suporti? Eu nu te mai suport! rolling on the floor
* Oh doamne, iar tu?

* Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!

* Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!

* M-am saturat de tine, tu chiar nu te-ai prins. Greu mai esti de cap!

* Esti la fel de plin de tine cum e iarba pe-un teren de fotbal. Nu ma refer la terenurile din Romania ca acolo bate vantu'. rolling on the floor

* Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?

* Hai pa! phbbbbt N-ai tu fata! rolling on the floor

# Inainte sa plec vreau sa stii ceva:. arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n’are de cine
# Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotul
# Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!