| madelf a întrebat:

Hello!
O intrebare in legatura cu piercingul in limbabig grin.Imi doresc sa-mi fac unul, dar problema este ca mi-e putin frica de durere.In timp ce imi face gaura, doare sau limba este anesteziata?(intrebare stupida.stiubig grin). Si atunci cand nu mai ai chef de piercing(sa zicem ca dupa cateva luni) si il dai jos, gaura se poate inchide?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mnnah, eu zic sa bei o tarie si nu o sa te mai doara limbutsa.happy
nu cred ca se poate inchide dp cateva luni.

pa, pa.:-X

| ClaraZ a răspuns:

Iti dau eu toate detaliile.Sunt informata pentru ca o sa imi fac peste 3 zilelaughing. Deci limba o sa fie amortita, trebuie sa folosesti xilina se gaseste la farmacie si nu simti absolut nimic.Gaura se inchide, normal, nu imediat, dar se inchide.Eu zic sa incerci, si eu de abia astept sa imi faclove struck

| asdgfhresry a răspuns:

Buna, eu nu am incercat sincer. Dar pot sa spun ca doare. Si-a facut un baiat in limba si i-a curs sange si in fine. Eu zic sa nu te gauresti, ca asta e o moda trecatoare. Curand va aparea ceva nou, iar percingurile vor fi uitate. Si in plus mi se pare ca arata a. nu stiuthinking golaneala, stii tu la ce ma refer big grin

| icegirl96 a răspuns:

O sa te doara putin si nu iti anesteziaza limba eu asa stiuthinking
Iar dupa ce il dai jos ti se astupa gaura foarte repede asa ca ai grijawinking daca mai vrei sa il ti in limbawinking