| zelandory a întrebat:

Hello TPU! Funda! Am de facut un proiect ecologic. (salvarea naturii,economisirea energiei, etc.) Ce idei originale imi puteti oferi? Gen filmulet, carte.(in afara de astea ). Mersi.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Scumpilicii a răspuns:

Uita-te de luni pana vineri la Atacul Artei pe Disney Channel. Am vazut o data cu fratemiu ( e mic si se uita mereu la desene ) un copac facut din hartie, apoi il pictai. urmareste si poate reusesti sa vezi episodul ala.:d