| HeiwaaSmilee a întrebat:

Hello TPU! xP Okay deci. Eu si prietenul meu ne-am despartit acum o luna si bineinteles ca eu mai simt ceva pentru el dar nu vreau sa ma intorc inapoi la el laughing Nu prea mai imi pasa chiar asa mult. adica deja am trecut peste ce a fost mai greu, dar ma gandeam. ca de Craciunul viitor. asta din 2012 . Sa ii trimit inapoi toate lucrurile ramase la mine (haine, parfum, periuta de dinti) si toate cadourile si amintirile cu noi. dar rupte (ma refer la poze si la scrisori) . >.< Ca sa ii demonstrez ca nu mai simt nimic pentru el si ca nu mai imi pasa. Si vreau ca lucrul asta sa il afecteze si pe el putin smug E asa mai mult un cadou de razbunare laughing In fine. Nu ma judecati oh go on Vreau doar sa stiu ce parere aveti daca nu sunteti de acord, de ce? Funda si vot. ^^

Răspuns Câştigător
| KorpiklaaniV a răspuns:

Nu cred ca o sa-i prea placa.smug

Este un mod foarte bun de a te razbuna pe cineva. Nu zic ca asta e bine dar daca asta iti doresti, crede-ma ca il vei atinge si mai mult ca sigur s-ar simtii prost.

Bafta pana la Craciun! Pana atunci, Paste Fericit laughing blushing.

| HeiwaaSmilee explică (pentru KorpiklaaniV):

Haha okay xD Multumesc la fel. :3 >; 3 Si sincer. putina razbunare nu ii strica dupa cate mi-a facut =]] lasa sa vada si el cum e. laughing Sa nu iti spun ca. lucru amuzant. MAMA lui deci maicasa =]] mi-a dat ignor pe skype din cauza ca a citit conversatiile noastre pff xD bitc.h please.

1 răspuns: