| anonim_4396 a întrebat:

Hey! A folosit cineva samponul de la Avon, Advance Tehniques - Daily Shine? Cum vi s-a parut? Am cautat review-uri pe net si nu am gasit nimic. Cel mai complet raspuns primeste funda. XOXO :*

2 răspunsuri:
| DoodleEver2 a răspuns:

Mama a primit asa ceva de ziua ei si a spus ca nu foloseste asa ceva si am zis ca il folosesc eu... sincer mi-a displacut, pentru tipul meu de par nu este bun...

Incearca sampoane de la Pantenne, Schwarzkopf, sau acelea din farmacii cu sticla transparenta [ am un lapsus imi scapa numele ]

O seara buna, pa`pa wavekiss

| Cherilyn a răspuns:

Hey!
Te sfatuiesc sincer sa nu-ti cumperi sampoane de la firme precum Avon, Oriflame...
Sunt foarte proaste si dauneaza parului, nu sunt singura care are aceasta parere.
Cauta in farmacii sampoane, sau in supermarketuri, de la firme cunoscute, care sunt automat de incredere.
batting eyelashes Numai bine!