| RoOxX a întrebat:

Heeii:X
Ce parere aveti despre samponul acela de la advance tehniques straight and sleek?
Il foloseste cineva.
Vreau sa-mi iau de la avon dar nu stiu daca merita.
Chiar face parul mai drept?
sau sunt doar vrajeli?

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Vrăjeli, cum sunt majoritatea minunăţiilor promise de avon.
Şamponul ăsta nu l-am folosit, dar am folosit alte şampoane, geluri de duş, parfumuri, creme, şi toate-s apă de ploaie.
Singurele care mi-au plăcut au fost cele de la Planet Spa, care nu ştiu ce caută la Avon, pentru că sunt extraordinare. laughing ( scuze de off-topic).
Nu te sfătuiesc să ţi-l iei, dar dacă vrei tu neapărat să îl încerci (şi probabil să te convingi de nereuşita lui) procură-ţi-l şi vezi şi tu.
O zi faină.

| simonna a răspuns:

EU stiu ca sampoanele de avon nu sunt foarte bune ti le-as propune pe cele de la l'oreal, nu stiu daca au in gama si pentru par drept, dar celelalte sunt foarte bun eu le-am incercat.

| radu a răspuns:

Sampoanele pentru indreptarea parului nu iti fac parul drept ca si cum l-ai fi dat cu placa, dar il indreapta putin si daca il dai cu placa de obicei dureaza mai mult pana revine la forma initiala cand folosesti sampon pentru ce vrei tu.
P. S. : pe langa indreptarea parului iti va scadea volumul parului si va devine mai fin happy