| Anamaria6384 a întrebat:

Hey,acum câteva minute mi-a aparut pe telefon ca cineva mi.a trimis o cerere de pritenie pe fb dar cand sa intru sa vad nu imi mai apărea ca am o cerere, de ce? Am mai patit asa sa imi trimită cineva cerere imi apare doar pe ecran dar cand intru pe fb nimic...

3 răspunsuri:
| EgoFiet a răspuns:

Poate ca aceea persoana a anulat cererea de prietenie

| Ionela_Iony_2000 a răspuns:

Poate la telefon apar cereri de prietenie mai intarziate. ( la mine se intampla happy )

| TPUuser199 a răspuns:

E posibil sa fi anulat cererea, sau cum a spus si Ionela sa fie cu intarziere. Si eu am patit asta.