| TheZozotex a întrebat:

Hey all! M`am mutat de curand in Spania iar joi o sa incep scoala.Sunt putin speriat de felul cum se vor purta ceilalti cu mine. Ce parere aveti? Cateva sfaturi? (Nu vorbesc foarte bine spaniola)

Răspuns Câştigător
| cristina1999 a răspuns:

Nu te stresa.Eu am locuit acolo 3 ani si e super.Copii sunt foarte sociabili si daca nu esti pretentios iti vei gasi tovarasi foarte usor.Atentie insa la ce grupuri vei frecventa.Nu conteaza faptul ca nu vorbesti bine, daca iti vei apropia colegi spanioli vei invata pe parcurs.Asa ca succes si curaj.