| eliza2012 a întrebat:

Hey..am 15 ani si nu am avut primul sarut ceea ce inseamna k nu am avut prieten pana acum.Ma simt prost pentru ca toate celelate fete de la mine din clasa sau in general au avut chiar primul lor sarut.Ce sa fac? dau funda.:X:XUn sfat va rog.

3 răspunsuri:
| mizantropuldinmine a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine, nu consider ca lucrul asta ar trebui sa te alarmeze, fii pe pace ai o viata intreaga, bucura-te de copilarie si de inocenta, timpul nu se da inapoi. te pup

| ShockWaveee a răspuns:

Pai iti poti oricand face un prieten.

| evol95 a răspuns:

"primul sarut"-----cel mai frumos lucru pe care nu il vei uita niciodata.........pai nu te grabi, pentru ca primul sarut trebuie acordat cuiva foarte special, asa ca nu il irosi.nu te grabi, cineva se va indragosti si de tine.