| sεcяεт a întrebat:

Hey, am nevoie de ajutor. Cum sa slabesc si sa ma inalt? Adica de la o vreme am inceput sa iau in greutate si nu ma simt bine straight face si, vreau sa ma mai inalt macar 5 centimetrii. Va rog mult ajutati-ma cu dieta, sau ceva de genul. Multumesc mult! Dau fundita! : *

Răspuns Câştigător
| Diiiidi a răspuns:

Heiii.Pai daca faci sport mult o sa slabesti. Danseaza zilnic o jumatate de ora, fa abdomene treptat in fiecare zi tot mai multe.Baschetul,inotul,voleiul te ajuta sa te inalti foarte mult in special baschetul.Stabileste o saptamana in care sa mananc doar mancare sanatoasa si vei vedea ce repede slabesti.Mananca multe fructe si legume.Sunt sanatoase.Bafta.Sper ca te-am ajutat
Xo:*

1 răspuns:
| ascovit a răspuns:

Pai pentru a slabi poti folosi diete five hands, mananci intr-o zi de cinci ori atat cat sa iti incapa intr-o mana.

Pentru a creste in greutate fa un sport, ca baschet sau volei