| AlinutzaAlina1999 a întrebat:

Bună. Eu și fostul meu iubit ne-am despărțit ieri, dar încă mai vorbim și am zis sa rămânem în relatii bune și poate peste 3 luni când se întoarce din străinătate ne împăcam. Ce ziceți sunt șanse de împăcare?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, fiindca in dragoste nu se iau pauze, iar daca s-a ajuns aici, relatia nu poate avea nici un viitor.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu ii ies combinatiile cu celelalte, da.

| anonimuIl a răspuns:

Caută pe altul imediat.

| Danny28 a răspuns:

Nici nu v-ați iubit. Dacă vă iubeați, rămâneați împreună indiferent de obstacole.

| Bogdanel27 a răspuns:

Dacă nu îl iubești nu are rost să mai lungiți ceva ce nu va funcționa oricum. Adică în dragoste sunt două lucruri fundamentale, iubești sau nu și gata

| Skylor a răspuns:

Să știi că lumea nu se termina la un singur băiat, caută ți altul', mereu exista loc de mai bine. Îți pierzi timpul aiurea.

| Mar1cika a răspuns:

Are balta peste.