| Steff_2884 a întrebat:

Hey am o problemuta si m-am gandit ca voi ma veti putea ajuta:d deci sunt cu un baiat de ceva timp si el se desconsidera adica mereu zice ca este fraier, si ca nu ma merita etc si acum doua zile neam cerat ff raw dar multumesc lui dumnezeu ne-am impacat dar mi-a spus ca poate el nu este pregatit pentru o relatzie si ca ii este frica (este fff timid) si la`m intrebat dc si el mi-a spus ca nu stiu cum sa se comporte cu mine, ca, cand este in prezentza meah habar nu are ce sa-mi spuna sau ce sa faca ca se blocheaza complet ma putezti ajuta macar cu un sfat sau cu ceva orce eu nu vreau sa ma desp d el il iubesc enrom d mult...mrs anticipat:X:*batting eyelashesbig grinhappy

4 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Off doamne ii spui ca nu trebuie sa faca nimic si-l iei in brate si-l incruajezi si ii spui ca-ti place destul de mult de el incat chiar nu trebuie sa faca nimic decat sa fie cu tine happy

| Gaabi32 a răspuns:

Salut stefania:X.Am avut si eu parte de asta la mine nu a iesit chiar asa de bine.Adica am fost cu un biat tot as timid pana la urma m-am despartit de el si el a suferit asa mult in cat s-a schimbat dar nu in bine.Nu incerca sa ilo schimb in 2-3 saptamani fiindca poate va intelege gresit si nu va avea un rezultat bun.nnu va mai certati si cu timpul el se va adapta fata de tine si nu va mai fi asa timid.

| Valenti a răspuns:

In primul rind trebuie sal incurajez si sai arati ca te merita si cind dreaku mai zice cai fraier dai una dupa ceafa big grin

| Steff_2884 explică:

Da dar ce inseaman cand baiatul nsuh ce sa-ti spuna sau cum sa se comporte cu tne.insemna ca nu`i pasa ...sau ce?