| Jeanne a întrebat:

Hey! As vrea niste statusuri gen fete rele. :X
Funda.

Răspuns Câştigător
| madalinamadu a răspuns:

Yeah! Ţi'am zis că o să învăţ să calc peste cadavre, ca să ajung unde'mi propun?!
Daca nu vrei raspunsuri sarcastice nu pune intrebari stupidewinking
Sunt sătulă de tine, sătulă de noi. Stai, nu pleca! Ia şi trecutu’ şi căraţi-vă naibii amândoi!
Tre` sa fii tare sa demonstrezi ca poti` Sa fii in centrul atentiei si mai presus de toti`!
Voi scrie pe o cărămidă " Mi-e dor de tine" și am să ți-o arunc în cap să simți și tu cum doare când îți lipsește cineva. happy
Toţi oamenii aduc fericire... Unii prin prezenta lor, alţii prin absenţa!
Dacă nu eşti gata să suferi, atunci nu intra în joc.
Cand viata iti intoarce spatele...da-i un sut in fundwinking
Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea, Daca e a lui Nu poate fi si a ta!
Şi ţine minte! O fată loveşte prin fapte, nu prin cuvinte!
Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa.
Uneori te transformi in... "diavol", din simplul motiv ca nu ai fost apreciata pentru "ingerul" care erai.
Ma privesti si`mi spui ca sunt fitoasa. Te privesc si iti spun: Chiar crezi ca imi pasa?
Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat!
Ma vrei inapoi, vrei timpul in care ai fost absent.Sunt calma si`ti spun: ``Hai jet ``.
Ma simt pierduta intr-o lume mare… ma simt tentata sa calc totul in picioare…
Te iubesc pentru că ai fost destul de inteligent, încât să te îndrăgostesti de mine.
Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
Si poti sa tipi, ca nu te aud, si poti sa plangi, ca nu te vad, si poti sa pleci, ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!
O atitudine pozitiva nu-ti va rezolva problemele, dar ii va infuria teribil pe cei ce ti le-au creeat!
Imi incep fiecare zi trezindu-ma, uitandu-ma la ceas, si gandindu-ma "Ce fac azi?". Zambesc, si-mi raspund: "Nu-mi pasa."
Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Funda? big grin

6 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Ai pe facebook aplicația PHRASES, găsești acolo de toate! O zi faină!

| Vans a răspuns:

"Sunt ele, fetele rele( fetele rele)
M-ai răpit într-un closet, m-ai supt... ca pe Shrek."

Asta ţi se potriveşte.

Răspuns utilizator avertizat
| anutzaEu a răspuns:

Cauta aici!
Sunt multeeee statusuri de tot felul aici!
http://statusbun.com/? cat=6

| Sanziana00 a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/Momente/217899024921350?fref=ts gasesti cateva pe pagina asta. Funda? :*