| Dascalu_Anna_1999 a întrebat:

Hey! Vreau si eu niste statusuri de fete rele... As vrea cat mai repede...

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Suntem pustoaice cuminti care nu aducem belele, nu ne luam dupa cele care se ard pe lovele

O femeie geloasă investighează mai bine decât F.B.I-ul!

O femeie puternică e o femeie care are încredere în ea şi în ceea ce face, e o femeie care a decis să îşi accepte imperfecţiunile şi să fie mândră de ele!

Dacă sunt drăguță cu oamenii care nu mă suportă, nu înseamnă că am 2 fețe, înseamnă că sunt matură

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi

FUNDA?

1 răspuns: