| ChocoBuff a întrebat:

Luna aceasta este ziua iubitului meu si am nevoie de niste idei de cadouri, chiar nu stiu ce sa ii iau.Am incercat sa il intreb ce isi doreste iar el a spus doar ca vrea sa fiu langa el, dar nu ma simt bine sa stiu ca nu ii iau nimic...deci va rog ajutati-ma cu o idee.

Răspuns Câştigător
| Teodora_8141 a răspuns:

Buna! Uite cateva idei si sper sa te ajute.
Daca fumeaza ii poti cumpara o bricheta faina, daca este genul ii poti cumpara niste bretele de pantaloni,daca ai o poza cu voi ii poti face un tricou sau o perna ca amintire, ii poti cumpara o pereche de bascheti haiosi, cam atat sper sa-ti fie de folos si sa te inspire ideile mele. Am si eu o rugaminte, daca ai putea imi dai si mie un vot sau funda pentru ca sunt noua pe site si as vrea sa sparg gheata cum se zice. Multumesc si mult succes :*

2 răspunsuri:
| Teodora_8141 a răspuns:

Buna!
Mi-ar face placere sa-ti dau o sugestie dar as vrea sa-ti pun doua intrebari despre el: cati ani are? si daca este un baiat romantic.

| ChocoBuff explică:

Pai el are 16 ani si da este un baiat romantic