| naria a întrebat:

Hey, buna! Stie cineva un club in Bucresti, unde as putea sa imi sarbatoresc ziua de nastere? Implinesc 15 ani, si as vrea ceva cu lasere, masina de fum, karaoke, unde sa putem dansa etc. dar sa nu arate prea tare ca un bar de noapte! astept sugestii si cu pretul estimat please! Merci

4 răspunsuri:
| Handrei a răspuns:

Pentru tine... McDonald's

| naria explică (pentru Handrei):

Merci mult pentru sugestie! Banuiesc ca daca mi-l recomanzi si mie tu ai petrecut acolo si ti-a placut! Asa e?

| Handrei a răspuns (pentru naria):

Mmmmvvvvvvvaaaaaaaai botos mic da nu te supara...nu e chiar asa de rau la McDonlads pentru o pushlama ca tinesmug

| naria explică (pentru Handrei):

Serios?! mmmmmmmmmm, dar nu sunt suparata deloc! Si daca tu asa ma vezi deja ca o,, pushlama '', atunci cand o sa fiu intr-adevar suparata ce o sa mai zici? ca vad ca te pricepi sa etichetezi oamenii.