| AnDutZzA020 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau fratelui meu care implineste 18 ani?

6 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Daca tot nu stii ce sa ii cumperi. mai bine da-i lui banii sa isi cumpere ce are nevoie mai mult. Sunt sigura ca va aprecia mai mult banii, decat daca ii vei cumpara un cadou si nu ii va placea.

| strengaritzza a răspuns:

Un parfum
Un ceas frumos

| pix3L a răspuns:

Eu in primul rand nu i-as cumpara lucruri cu bani pentru ca lucrurile facute cu mana ta sunt daruri mult frumoase fa-i o felicitare in care sa scrii si tu ceva de genu La multi ani si mai cumparai si tu un tricou frumos cumparai de pe creative monkeyz daca e fan RObotziwinking Funda

| kristyanna a răspuns:

Pai ceva ce le place baietilor

| Codreanu_Daniel_1988 a răspuns:

Ar fi bine sa ii cadonezi o pereche de pantofi frumosi sau un pulover de toamna (Parerea mea)

| strengaritzza a răspuns (pentru Codreanu_Daniel_1988):

Eu una n-as cumpara haine, fiindca eu fiid fata nu am de unde sa stiu ce gusturi are un baiat. S-au mai ales pantofi, cand numerele pantofilor de multe ori nu coincid cu marimea piciorul cum am patit si eu de altfel. happy.