| EmonicaLaura a întrebat:

Hey! Ce note ati luat la examenele de la limba romana si matematica? La ce profil vreti sa mergeti la liceu? Ce medie ati avut in 5-8?

7 răspunsuri:
| bby a răspuns:

Buna love struck La romana la examen am avut 9, 05 si la matematica 8, 20 si as vrea sa dau la matematica-informatica.Iar in clasele 5-8 am avut media 9, 53winking
u ce note ai avut?

| EmonicaLaura explică:

Hey! Merci ca mi ati spus! Eu vreau sa merg la stiinte ale naturii, media din clasele 5-8 este 9, 85, iar la examene am luat la amandoua 8, 90 crying. Bafta si voua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă duc la Mate-info.
La Română nu o zic că mi`e ruşine, iar la Matematică 9.70.
Tu?
Baftă`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitasem, în 5-8 am 9.90.
Baftă`!

| Alejandra4785 a răspuns:

Eu am luat la romana 7, 85 cea mai mare nota la examen de la mine din scoala iar la mate am luat 1 nu am stiut nimic noi la ora de mate scriam tabla imultiri iar doamna manca biscuiti croco si bea laptic cu cutia, in forma de piramida. daca ii dadeai un cosulet de mere sau napolitana ta si laptele tau toata ora puteai sa faci ce vrei tu.

| GabrielDaniel a răspuns:

Buna. La romana am luat 8 fix iar la mate am luat 6, 75, ma duc la mate-info, la liceul Teoretic Constantic Angelesc iar media pe 5-8 am avut-o de 9, 48big grin