| Whemilly a întrebat:

Hey...Ce regretați cel mai mult?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Regret ca, nu am pus pret pe sanatate la tinerete!
O zi buna happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca timpul trece implacabil si de fapt.......imbatranesc.

| WaterDrop a răspuns:

Ca laptele rece impreuna cu Cinni Minnis, nu merge sad

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca o sa urmaresc raspunsurile la intrebarea asta. E imposibil sa nu apara un patetic care sa spuna " Ca... mai bine nu spun" si asteapta nerebdator sa il intrebe unul ceva ca sa vada daca da cineva 2 bani pe el/ea. Pe de alta parte scriind aceste randuri poate ai scapat de acei patetici, poate.

| alexandrualind a răspuns:

Ca am salutat pe cineva cine nu imi place.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nimic. Asta ar trebui sa faci si tu.

| Decicumzici a răspuns:

Ca m-am dus la faculta asta de rahat care mi-a mancat sanatatea. Nu iti pot spune ce faculta ca imi maresc sansele de a fi recunoscut. happy is better to be anonymous in this jungle world.