| InnaBotezatu a întrebat:

Hey. cine stie un sv de minecraft creativ sa fie romanesc daca se poate.

Răspuns Câştigător
| Minecraft123 a răspuns:

Uite eu stiu un sv dar are la inceput survival dar scrie /creativ si intri apoi da /plotme auto /plotme home daca vr sa-ti faci casa! IP: mc.lightcraft.ro

| InnaBotezatu explică (pentru Minecraft123):

Merci pentru ajutor! :*

4 răspunsuri:
| ElektroBoom a răspuns:

Pe modul Creative nu exista fiindca nu ar rezista mult harta daca toata lumea ar strica si detona.

| InnaBotezatu explică (pentru ElektroBoom):

Oke. Atunci un survival frumos stii?

| ElektroBoom a răspuns:

Http://www.gametracker.com/search/minecraft/RO/? Aici gasesti serverele romanesti.