| nosferatu15 a întrebat:

Hey, clasa a IX-a, ce medie generala va iese pe semestrul asta?happy

Răspuns Câştigător
| AnnAnne a răspuns:

Bravo!happy
Eu am 9 si in plus, nu stiu daca si clasa ta are, un optional de latina, la care, surpriza, tot 9.Asta-i viata laughing.

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

9,84. Trebuie să o las mai moale în celălalt semestru, îmi mănânc zilele pentru nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Mama, frate... dar bun mai esti! Saracutul de tine, te compatimesc, cred ca ai invatat de ti-a iesit pe nas materia. God...

| LiK3 a răspuns:

8,74 dC intrebi? big grin

| HeathLedgerForever a răspuns:

9,66. tie?

| vali1985 a răspuns:

10.Funda please!

| AnnAnne a răspuns:

9, 77, latina asta sad.

| nosferatu15 explică (pentru AnnAnne):

Eu am 10 la latina, imi place multhappy

| nosferatu15 explică (pentru AnnAnne):

Eu am un optional in care fac spaniolawinking

| AnnAnne a răspuns (pentru nosferatu15):

Fain!happy
Si cum e, te descurci?

| nosferatu15 explică (pentru AnnAnne):

Da, e super tare, am 10happy...

| AnnAnne a răspuns (pentru nosferatu15):

Multumesc pentru fundita! :*

| AnnAnne a răspuns (pentru nosferatu15):

Bravo!happy
Eu am 9 si in plus, nu stiu daca si clasa ta are, un optional de latina, la care, surpriza, tot 9.Asta-i viata laughing.

| Robertta a răspuns:

5,50! laughing mi-am facut de cap semestru asta. foarte frumoasa clasa a9a!

| nosferatu15 explică:

Sunteti foarte buni, tineti`o tot asa, nu veti regreta... Mie-mi iese in jur de 9, sper sa ma ridic mai mult pe semestrul viitorhappy

| marr97 a răspuns:

9.11