| Wali2003 a întrebat:

Hey,de curand am fost cu niste prieteni la o casa care se zice ca e "bantuita" eu una nu cred in asta,dar asta e a treia oara cand se intampla lucruri ciudata, cineva mi-a spus ca niste fete au disparut, si una dintre ele a fost gasita moarta intr-un lac..Si mi s-a facut frica, mai pe scurt exista fantome?
Scz pentru categore, dau funda :3

5 răspunsuri:
| ioana1904 a răspuns:

Eu nu cred in existenta fantomelor dar exista fel si fel de cazuri.Incearca sa te informezi mai bine in legatura cu asta inainte sa crezi tot ce ti se spune. Sper ca te-am ajutat happy

| Eduard619 a răspuns:

Du-te la culcare visezi happy

| ioana1904 a răspuns:

Eu nu cred in fantome dar exista fel de fel de situatii.Informeza-te mai bine legat de acest subiect de la oameni maturi inainte sa crezi ceva gresit sau neadevarat. Sper ca te-am ajutat happy

| Alfred0703 a răspuns:

Da exista. M-am trezit la 3 noaptea ca simteam ca imi face laba.

| Wali2003 explică (pentru ioana1904):

Pai,nu cred in tot ce aud doar ca defiecare data cand trec pe acolo se intampla lucruri ciudate, mersi oricum.