| ady2410 a întrebat:

Hey! De vreo saptamana asa, am inceput sa orbesc la telefon cu fosta mea prietena dupa ce ea a inceput sa ma caute. Faza este ca si imi imi face placere sa vorbesc cu ea...de exemplu,chiar azi am vorbit cam o ora. Oare ce sa inteleg din comportamentul ei din ultima vreme? Oare ar vrea sa ne impacam? Recunosc ca nu mi-ar displacea lucrul acesta deoarece in ultima luna,care a fost cea mai grea de pana acum laughing din pricina Bac-ului ea mi-a fost tot timpul alaturi, incurajandu-ma ca o sa fie bine...si a avut dreptate happy. De aceea acum sunt confuz oarecum in privinta a ce trebuie sa fac si daca gesturile ei sunt un semnal pentru mine. Multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Ar putea fi semnele ca vrea sa va impacati, dar pana sa faceti asta, gandeste-te la ce anuma v-a facut sa va despartiti. Daca a fost o chestie minora, o prostie gestionata prost, atunci meritati o a doua sansa. Daca a fost ceva mai major ce v-a ros atunci s-ar putea sa fiti mai castigati ca simplii prieteni.
Cel mai simplu: continua sa vorbiti si cand prinzi un moment intreab-o pur si simplu unde ar vrea ea sa ajungeti. Macar asa o sa stii sigur la ce sa te astepti si poate daca iti aude si ea parerea o sa fie si ea mai sigura pe ea.
Bafta happy

| ady2410 explică (pentru Castorul):

Mersi mult pentru gandurile tale happy si da intr-adevar ne-am despartit dintr-o prostie si de aceea ma gandeam si eu la o posibila impacare.acum sa vedem ce...

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce-ar fi sa cumperi doua bilete la un spectacol?

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Impaca-te cu ea!

| BlackChocolate1 a răspuns:

Hmm...ai orbit la telefon.Vezi sa nu amutesti la televizor!

| 1cristian1990 a răspuns:

Stiai ca persoanele (iubiti) care stau prea mult una langa alta se resping si cel care sau ceva despartite o perioada sau nu tot timpul una langa alta se atrag! Eu zic sa te impaci cu ea, daca va intelegeti bine!