| denyloveyou a întrebat:

Hey doar baietii sa raspunda la intrebarea asta voua baietilor cum va plac fetele machiate strident machiate putin de tot sau deloc vreau sa fiu pe gusturile baiatului de care imii place a da si chiar uitasem cum fac sa ma placa un baiat si nu accept raspunsuri gen"nu poti sal fortezi sa te placa"chatterbox vreau raspunsuri poziteve va rog rasp urgent dau funda binenteles cel cu cele mai bune rasp :*::*:

Răspuns Câştigător
| vldut a răspuns:

Nu asta conteaza mie unu imi place sa nu fie macheata strident.Imi place mai mult sa stie sa vorbeasca sa glumeasca sa fie stapana pe ea.Sa nu copieze pe nici una sa stie cand sa comenteze.Fi cat se poate de naturala si arata-i k il placi vorbeste cu el intereseaza te de el

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Fara machiaj, eventual iti dai cu o tona de machiaj, eu iau spaclu si big grin facem o echipa traznet.

| William a răspuns:

Prefer sa vad cum arata o fata in realitate, cu cat are mai mult machiaj cu atat e mai urata nemachiata.

| Biaaa1234 a răspuns:

Fatooo,esti nebunaaa!

| denyloveyou explică (pentru Biaaa1234):

Dar spune-mi j mie dc ss nebuaraised eyebrows

| Biaaa1234 a răspuns (pentru denyloveyou):

1.Invata sa scrii!
2.Mai lasa baietii ai timp toata viata.