| Narcysa a întrebat:

Hey eu am un cos pe partea stanga a nasului care este foarte adanc si se poate simti si in interiorul nasului. Mi-e frica sa nu fac vreo infectie.Cum as putea sa-l scot?

3 răspunsuri:
| DonCorleone a răspuns:

Il lasi in pace
va disparea singur
si au am parit si am incercat sa il storc dar ma durea rau de tot si l-am lasat in pace si a disparut happy
sper ca te-am ajutat :*

| cherrybomb a răspuns:

Cand faci baie, dai drumul la dus sa curga in cada pana se fac aburi in baie, iei un servetel umed sau uscat si iti storci cosul apoi dezinfectezi binehappy

| DjAnna a răspuns:

Si mie imi ies din alea chiar acum ini iese in dreapta unul rolling on the floor lasa-l sa se coaca bine si cand ii simti capul il storci asta e tot