| Iustiina a întrebat:

Hey f3t3l3, eu am parul foarte... uleios. numai dupa baie, primele 6 ore imi prinde volum iar apoi din nou... mi se face unsuros(uleios) deci voi ce ziceti? cum sa rezolv aceasa problema? ma deranjeaza foarte tare deoarece toate fetele spun ca nu m-am spalat pe par.crying cum sa rezolv asta/?

Răspuns Câştigător
| DarkShaodw1 a răspuns:

Hey, Kata:*
Tu ai parul gras(ca mine de altfel). Iti sugerez sa nu-l speli des, chiar daca asta ti se pare solutia ideala. Cu cat il peli mai des cu atat excesul de sebum creste. Iti recomand o vizita pe la dermatolog ca sa iti dea si tie niste sfaturi legate de ce sampon ar trebui sa folosesti.

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Heii.
Incearca sa schimbi samponul si sa pui balsam numai la varfuri.
bafta.
pa, pa

| xAvrilx a răspuns:

Se cheama par grashappy. Iti trebuie un sampon mai bun [Head & Shoulderswinking. cu menta/briza oceanica]. Ceva cu tema frashwinking. Funda?