| βσσblėėŝ a întrebat:

Hey! FUNDA~stiti vreo metoda pentru a scapa de cosuri?:Sbig grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| AndaAndore a răspuns:

Zineryt este cea mai buna metoda la ora actuala.
Foloseste`l si vei scapa cu sigurantsawinking
Sper ca ti-am fost de folos.
Succes!:*

| anqutsel a răspuns:

Creme pasta din aspirinasau du-te la dermatolog

| A_7901 a răspuns:

S-ar putea ca acneea sa nu fie doar de suprafata ci sa arate o dereglare hormonala. De aceea este foare bine sa consulti un endocrinolog si un ginecolog pentru un contro de rutina si apoi un dermatolog.

| Heliodor a răspuns:

Dermatolog, cel mai bine

nu de alta dar exista mai multe tipuri de ten, si zeci de cauze
cel mai bine este sfatul unui specialist

| 0ctimar a răspuns:

Pai...ai putea sa te duci la o sedinta de cosmetica...sau ai putea sa ti le scoti singura acasa.iti pui un prosop pe cap, faci un ceai de musetel, apoi te pui cu capul acolo si pui prosopul peste, si apoi astepti 5 minute, porii ti se deschid iar apoi ele vor iesi mai usor. sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! pai seara si dimineata cand te speli pe fata sa iti dai cu zeama de lamaie pe fata si dupa o luna o sa vezi ca tiau trecut cosurile happy