| AlyAleksandra a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri acasa? Stiti vreo metoda babeasca?

Răspuns Câştigător
| hinatakaname a răspuns:

Da-te cu pasta de dinti pe ele. Usuca pielea si astfel reduce numarul de cosuri. La mine a functionat cand am avut mai mare neovie.happy

Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infuzie cu ceai de musetel.

| FreakyChucky a răspuns:

Http://www.eva.ro/......40797.html
nu stiu ce sa spun despre metodele astea, eu nu am incercat nici una din ele...doar ceva cu zeama de lamaie si albus de ou le amesteci pana se fac spuma, te dai pe fata si o lasi ca o masca, dupa o ora te speli.mie nu mi-a prea dat rezultate extraordinare :D[acum depinde de persoana]

| Dia230 a răspuns:

Curata-te in fiecare seara pe fata cu sapun sau spirt dupa care amesteca argila (cauta la farmacie) cu putina lamaie la unele persoane ustura putin la inceput da merita pe mine m-a ajutat mult