| anonim_4396 a întrebat:

Povestea mea e putin mai lunga! Totul aa inceput cand am mers la o nunta(dupa mireasa) si m-am intalnit cu un baiat foarte dragut, iar cand m-a vazut a venit langa mine si mi-a zis "Ceau! ce faci?" Ceea ce mi s-a parut destu de ciudat pentru ca surori mele i-a spus doar "Ceau", iar el se intelege mai bine cu ea decat cu mine, avand in vedere ca ea e cu 2 ani si 9 luni mai mare decat mine iar el e mai mic decat ea cu 1 an. Ok! Trecem peste asta, dar pe parcurs, ma tot privea iar cand m-a uitam la el isi intorcea capul ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Dupa ce am ajuns la sala, el s-a pus la masa alatura (din fata mesei unde stateam eu) cu alti baieti, iar cand mergeam si dansam cu alti baieti se uita, ca si cum ar fiii fost gelos. In acea noapte imi tot doream sa ma cheme la dans, da nu a fost cum vroiam eu. Iar la un moment dat am stat la masa de vorba cu o buna prietena, iar cand m-am intors spre el am observat ca ma privea foarte insistent. Oare ma place?!? Avand in vedere ca nu ar fi prima oara cand ne vedem, adica bunica si verisoara mea stau in aceeasi localitate cu el. si ne vedeam destul de des, mai ales vara, iar mie mi-a mai placut de el! Credeti ca ma place?!?

Răspuns Câştigător
| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Pai. a facut o faza de baiat las, cand nu te-a privit in ochi dar dupa aceia cred ca si-a facut curaj si te-a privit cred ca te place mult. dar e mai timid eu zic sa nu fi fraiera lui sa te duci sa-i zici ca il place. daca asta simti pentru el. zic mai bine sa treaca ceva timp sa termini cu tezele daca ai si dupa la vara sa mai flirtezi cu el si poate va fi iubirea ta. cine stie ..Succes!

2 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Nu8 t-ea vazut niciodata int-ro tinuta mai speciala si probabil atunci a realizat cat esti de sexy si frumoasa////cum canta...mi s-a puuuus pata pe tineeeeeeeeeeeeeee

| SuNShiNe1947 a răspuns:

Sigur ca te place :p
Daca tea privit asa. gelos. e clar!
Te place, si daca il placi si tu.
poate e iubirea vietii dale. cine stie?
Succes happy