| carinapop84 a întrebat:

As dori sa va povestesc o întâmplare și sa mă ajutați cu câteva păreri, mulțumesc!
Deci, am fost la nunta unde eram domnișoară de onoare, când am mers la mireasa acasă mi-am cunoscut partenerul iar după ce am facut cunoștință tot îl observam ca se uita la mine când am ajuns la local ne-am așezat la masa și când îmi luam telefonul în mana de uita cu coada ochiului sa vadă ce fac iar când am dansat primul dans după ce am terminat l-am lasat in spatele meu si numai observ ca m-a luat de mână și m-a dus sa dansam în cerc. După ce ne-am pus la masa a văzut ca vin câțiva băieți ( prieteni de ai lui) catre mine și a și lasat capul în jos și tot a stat pe telefon și tot se uita la mine din când în când in timp ce ei tot m-au întrebat dacă vreau sa dansez etc iar când unul dintre ei a mers langa băiatul respectiv a vorbit sec și se juca pe telefon. Țin sa va anunț ca băiatul e timid.
1) De ce s-a comportat așa pe tot parcursul serii?
2) Credeți ca înseamnă ceva? Și dacă da, ce?
Va mulțumesc mult!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Se vede clar ca te place mai ales ca spui ca e timid, e asa greu sa-ti dai seama?laughing

| Violleta2022 a răspuns:

1. Nu stim si nici nu avem cum sa ghicim
2. Nu inseamna nimic! Iar daca vrei sa aflii ce te intereseaza, intreba-l personal, pentru ca noi nu putem ghicii nici macar cine este.
Daca avea ceva sa-ti spuna, iti spunea!
Daca avea ceva sa-ti arate, iti arata!
Asa cum te-a tras de mana la dans, putea sa faca si altele, dar cum nu le-a facut, inseamna ca nu-i interesat de tine!
Iar faptul ca, te-a luat de mana la dans, mai denota ca nu-i timid deloc!

| OldSoul a răspuns:

Pe scurt:
Avea chef de distractie, tu erai destul de frumusica si ii placea orecum de tine, dar tu erai putin speriata si el a considerat asta o respingere, mai apoi l-au vazut prietenii si ii era frica ca nu cumva sa creada ca exista ceva mai mult intre voi ca mai apoi sa rada de el.

| BlackRose03 a răspuns:

Cred ca pur si simplu te place. Poate a vrut sa faca din seara respectiva un moment special, dar cand au venit prietenii lui si acesta a lasat capul in jos e posibil sa se fi descurajat.Nu avea de ce sa te priveasca si sa iti ofere un dans in cerc din alt motiv, decat daca vorbim de o tentativa de viol/crima. laughing