| anonim_4396 a întrebat:

Hey, ma deranjeaza foarte mult faptul ca sunt micuta de inaltime! sunt momente in care zice lumea daca mai cresc odata! am 13 ani si doar 1, 50 inaltime si ma deranjeaza, sunt aproape cea mai mica din clasa! voi ati trecut prin asta?

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai ai timp sa cresti si sa stii ca fetele mai micute sunt mai dragute. tongue

| xibalba a răspuns:

Eu am 16 ani si mai bine de jumate si am 1. 55. Si am 1. 55 de ceva vreme. Nu ma mai astept sa cresc prea mult, imi e bine asa, adica m`am obisnuit. Daca faci sport e ok, iti mai dezvolti masa musculara si e si sanatos. Cat despre inaltime... poate e ok sa te duci la inot, daca ai timp.

| Eu4EverX a răspuns:

O sa ma cresti si eu am o prietena care are 1. 45m si are 15 anihee hee

| sam a răspuns:

My best friend are 1. 52 si 19 ani. e foarte draguta si nu o mai deranjeaza inaltimea ei.
noi ii spunem strumf sau spiridus! big grin
dar tu stai linistita ca o sa mai cresti! abia ai 13 ani...happy

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Si eu am 14 ani si 1.51...si eu chiar sunt cea mai mica din clasa dar softcristi are dreptate...

| bunicuta55 a răspuns:

1-parintii tai ce inltime au? daca sunt inalti vei creste si tu, poate ii vei intrece, nu dispera... fetele cresc pana la cca. 18 ani

| carolinayochicarebelde a răspuns:

Of, dar mai bine e sa fi de 1, 75? multumeste ca esti asa cum esti nu fi pretentioasa ca se poate si mai rau!