| Rockăr a întrebat:

Credeti ca acest baiat m aplace? Eu il plac mult...

Sa incepem cu inceputl:L-am auzit vorbind cu prietenii spunanand ca ma place,ma priveste,imi zambeste, oarecum s-a bagat in vorba cu mine de cateva ori dar eu fiind timida si impreuna cu gasca nu am putut sa ii raspund si ar mai fi un lucru dar nu stiu daca este important! ...Mentionez ca suntem in aceiasi scoala dar nu am facut cunostinta,, oficial"! Credeti ca a place? Cum sa intru eu in vorba cu el! Vreau raspunsuri rapide!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Din ceea ce spui, e posibil să te placă!

Roagă pe cineva să vă facă cunoştinţă "oficial".

| h3r a răspuns:

Pai daca le-a marturisit asta prietenilor, ce mai astepti?

Take care.

| celios a răspuns:

laughing in primul rand bagate cu el in seama! vb cu el dar daca o sa stai cu el si o sa iti zica ca te iubeste si te pipaie iti poti da seama ca vrea sa se foloseasca de tine 1 data si gata. fi atenta nu lasa sa te pipaie sa puna mana pe tine ca asa e mai bine nu il lasa. vb cu el vezi daca e o persoana serioasa. ce pot spune ca daca te baga in seama cred ca te place si vrea sa fi aproape de el vb cu el nu

| LawlietRyuuzaki a răspuns:

Fata,e clar ca te place, eu zic ca cel mai bine este sa vorbesti cu el despre asta, si cine stie? Poate se anunta un viitor happy.Eu iti urez noroc!

| Rock?r explică (pentru LawlietRyuuzaki):

Merci!rolling on the floor

| LawlietRyuuzaki a răspuns (pentru Rock?r):

Si alta data...laughing