| WTFuck a întrebat:

Hey, Odata la tel i-am zis prietenului meu ca il iubesc(si el a mai facut-o) dar, i-am zis ca il iubesc 100% si el a zis ca a ramas socat, dar l-am intrebat daca intr-un mod bun sau rau si el a zis intr-un mod bun. El din pacate nu a zis cat ma iubste sau daca ma iubeste atunci, inainte mi-a mai zis, dar oare am fost prea indrazneata sau l-a deranjat cu ceva ce am zis? HELP ME... Funda!crying

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Pai eu cred ca nu s-a asteptat la asa ceva, iar odata luat prin surprindere, a ramas flatat. Nu cred ca e de rau, iar asta cu ''cit iubesti'' sint doar copilarii. Tu nu-i intreba, ar putea sa se simpta presat, incearca sa-i simti atitudinea si vei intelege cit de mult tine la tinewinking

2 răspunsuri:
| DoctorulLove a răspuns:

Probabil nu se astepta sa il iubesti, sau l-ai luat prin surprindere, important este daca iti dovedeste ca te iubeste (sa te inteleaga, sa te respecte, sa te sustina, sa iti fie alaturi), nu cred ca l-a deranjat cu nimica, numai ca probabil nu se astepta.

| lili200 a răspuns:

Astfel de lucruri nu se vorbesc la telwinkingl-ai luat prin surprindere, nu se astepta si nu a stiut cum sa reactioneze.sunt sigura ca daca o sa ii spui in fata, frumos si cat se poate de sincer o sa-si arate si el sentimentele adevarate fata de tine.