| HeLpMePLz a întrebat:

Salut lume am o intrebare iubesc o fata am mai iubito odata in clasa a 6 acuma sunt in a 7...in clasa a 6 am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine dar nu am luat-o direct am stat cam 3/4 luni... ne distram ne gadilam ba chiar ne si pupam si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a zis ca nu. Atunci am ramas socat si acuma la fel ne pupam de distram dar mi-e frica sa o intreb. daca imi zice iar nu? daca sunt iar suparat? helpmeplz

Răspuns Câştigător
| Stefan_Radu_1996 a răspuns:

Amice esti intr-o situatie ciudata, daca fata a zis nu prima oara inseamna ca ce facea cu tine facea de distractie, acum cere-i numaruk de telefon, vorbiti mai serios si voi, poate gasiti raspunsul big grin funda?

| HeLpMePLz explică (pentru Stefan_Radu_1996):

Iam cerut nr de telefon am vb cu ea etc. dar am intrebat-o si a zis nu. acum am lasat-o balta

| Stefan_Radu_1996 a răspuns (pentru HeLpMePLz):

Daca ai lasat-o balta te ia de fraier vere, arata-i ca nu glumesti cand ii spui ca o placi, nu renunta!

4 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

Hhahahaha.
Ai mai iubito odată într-a 6-a?
Cum vine asta?
Baby, vezi că sâmbătă de la 18:00 la 20:00 te iubesc. Duminică liber. De luni o să te iubesc din nou începând cu prima oră.
?

| motan444 a răspuns:

Stiu cum poti sa te asiguri ca e a ta sa ai notele cele mai mari din cls