| pufy2003 a întrebat:

Hey, salut am o problemă şi sper sa mă puteţi ajuta. Mâine începe din nou liceul părinţii mei m-au mutat la alt liceu fiindcă la celălat nu ma prea simţeam in largul meu, adica mai exact eram o fata timidă retrasă nu prea vorbeam cu nimeni pentru ca oamnei din ziua de azi sunt răi foarte răi. Mâine ma voi duce la alt liceu alţi profesori alţi colegi îmi este frică daca nu o sa fiu plăcută de nimeni? Dacă mă vor da la o parte Ce ar trebui sa fac? Nu vreau sa par o ciudată dar îmi este frica de aceasta chestie. Un sfat va rog...

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Păi dacă ești așa undeva, așa vei fii peste tot. Nu cred că e o soluție. Mai ales acum fiind cea nouă mai greu îți va fi. Însă ai o șansă mică să te acomodezi dacă găsești un colectiv ok. Ce pot să îți spun e să rămâi așa cum ești indiferent.

| Andreeaasf15 a răspuns:

Eu zic sa te lasi de scoala si sa stai acasa.