| Veva a întrebat:

Hey TPU
Am nevoie de ajutor urgent. Am o relatie de 5 ani si ceva si locuim impreuna de 2 ani si astazi am aflat ca iubitul meu ma inseala, si nu cu una ci cu mai multe.Mi-a picat cerul in cap.Va rog spuneti-mi ce sa-i fac sa ma tina minte toata viata.
PS:El nu stie ca am aflat
Ofer funda

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu crezi nimic pana nu vezi cu ochii tai. lumea e rea in ziua de azi si baga multa ravna

| Giulia97Anna a răspuns (pentru katy):

Ea nu zice ca i-a zis cineva. Poate a aflat singura tot ce s-a intamplat.

| katy a răspuns (pentru Giulia97Anna):

De acord, trebuia sa specifice, in acest caz trebuie sa se desparta.nu merita sa traiesti in minciuna cu nimeni.insa daca a aflat de la cineva, e bine sa faca cercetari happy

| Giulia97Anna a răspuns (pentru katy):

Sincera sa fiu si eu am fost intr-o situatie asemantoare.O colega mi-a zis ca mi-a vazut prietenul (fostul)de mana cu o fata.Si la inceput nu-mi venea sa cred.Dar am intrat pe pagina lui de Facebook(nu intreba cum)si i-am vazut conversatia lui cu a ei.Colega mea imi spusese adevarul.Imi voia pana la urma binele.Pentru asta ii voi fi mereu recunoscatoare.Deci pana la urma chiar si un prieten iti poate spune ceva cat se poate de adevarat.Pentru ca iti vrea binele.

| Violleta2022 a răspuns:

Si lasa-ma sa ghicesc, taman prietena ta ti-a spus asta, sau prietenul lui, asa-i?
Te-as sfatuii sa vorbesti cu baiatul, nu sa pleci urechea la minciunile altora!

| neutrino a răspuns:

Daca esti sigura de ceea ce spui, atunci spune-i tu "Pa!", acum de sarbatori!

| GreenVoid a răspuns:

Asteapta l cu valiza pe scara blocului.Sau arunc o de la balcon, cum preferi.