| zahareascadotcom a întrebat:

Am nevoie de prieteni noi! De bff noi :-l si nu stiu unde ma pot imprieteni cat mai repede! crying(

Răspuns Câştigător
| oliviaa29 a răspuns:

Ai putea sa iesi pe-afara cu niste colegi si sa-i rogi sa iti faca cunostinta cu alti prieteni... tineti legatura si asa o sa ai prieteni noi

8 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

De unde esti? happy

| zahareascadotcom explică (pentru Didi908):

Bucuresti confused de ceee? laughing

| Didi908 a răspuns (pentru zahareascadotcom):

Departe... nu ne putem cunoaste laughing

| zahareascadotcom explică (pentru Didi908):

Pacaat. sad tu de unde esti?

| Didi908 a răspuns (pentru zahareascadotcom):

Iasi

| zahareascadotcom explică (pentru Didi908):

Aaaa. sad

| Iubibilăă a răspuns:

De ce sa iti faci prieteni virtuali si nu reali?

| zahareascadotcom explică (pentru Iubibilăă):

Pai mai intai as vrea sa ii cunosc pe internet sa imi dau seama daca mi.ar fi niste prieteni buni si dupa poate ne.am intalni si in realitate :p Dar oricum am niste prieteni naspa! De aia sunt atat de DISPERATA! laughing))