| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!

Am o problema urata rau.

Am fost la Cluj in vizita la cea mai buna prietena a mea, am mai fost de cateva ori si inainte. Eu sunt din Pitesti.

Datile trecute cand am fost la ea in vizita s-a comportat foarte frumos cu mine, ma lua la plimbare, ne spuneam orice... nu exita lucru pe care sa nu il discutam.

Dar acum ultima data am fost de vineri pana duminica, dar mi-a parut foarte schimbata de exemplu sambata trebuia sa ne plimbam si sa stam impreuna toata ziua dar dupa o ora mi-a spus ca se simte rau si vrea sa mearga acasa.
Am inteles-o si am plecat eu la pensiune si ea acasa. La doua ore dupa ce am ajuns am intrebat-o daca mai iesi, dar a spus ca nu are chef si in timpul asta ea intrase la pc sa se joace.
I-am spus sa se culce mai devreme macar ca sa se trezeasca mai repede si sa stam mai mult pana plec, dar a spus ca se culca cand vrea.
La 4 dimineata s-a culcat si a doua zi am stat 30 de minute... maxim o ora.
Acum ma tot evita, numai vorbeste cu mine asa des spunand ca are treaba.

Am intrebat-o cu ce am gresit sau daca e suparata pe mine.
A raspuns ca nu s-a schimbat tot ea e si ca nu e suparata pe mine.

Am intrebat-o de ce se poarta asa cu mine si a spus ca se poarta ca intodeuna.

Am depus sacrifici uriase sa pot ajunge in Cluj doar pentru a o vedea si ea ma trateaza cu indiferenta, am stat o zi intreaga in pensiune, in timp ce ea se juca.

Ea are 15 ani.

Va rog oferitim solutii, eu tin mult la ea si sa renunt nu e o optiune.

Dau funda, please help!

2 răspunsuri:
| aLoneInDark18 a răspuns:

Poate s-a plictisit de tine si nu te mai vrea, sau nu ii mai face placere sa stea cu tine

| Teodora341 a răspuns:

La 15 ani nu exista relatii de lunga durata, trebuie sa intelegeti asta. e varsta la care te plictisesti repede si cauti mereu ceva nou. spune i ca te desparti de ea, si vezi cum reactioneaza. asa iti poti da seama daca te mai vrea sau nu