| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu cea mai buna prietena a mea, ieri am venit sa o vizitez în Cluj, eu sunt din București, dar ceva nu merge bine.

Am ajuns în Cluj și vorbisem ca vine sa ma ia, dar nu a venit, spunându-mi ca e cu tatal ei sa își ia un câine. Eu neștiind Clujul m-am rătăcit puțin dar am reușit sa ajung în cele din urma la hotel. Ziua următoare urma s-a ne-o petrecem împreună dar am ieșit doua ore și după a spus ca ii e rău și ca vrea acasă sa doarmă. Ok am mers dar ea inloc sa doarmă se juca la calculator și seara am sunat-o sa ii spun sa se culce devreme ca mâine plec și sa se trezească la timp sa îmi pot lua rămas bun, dar a început sa tipe ca ea se culca la cat vrea. Și cel mai probabil nu va veni mâine sa ma salute. Eu am mers 7 ore cu mașina și am stat în hotel doua zile degeaba doar ca să o văd... Am întrebat-o dacă e supărată pe mine și a spus ca nu, nu e. Ce as putea sa fac? Menționez ca are 15 ani poate ajuta la ceva.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Gresala ta!--- o prietenie legata din spatele unui monitor este ca un palat fara fundatie solida.
Cum totii invatam din greseli! Va trebui sa inveti si tu ca nu poti darui incredere, iubire, intelegere, devotament decat unor persoane cunoscute in viata reala, nicidecum acelora aflati in spatele unui monitor.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din intrebarile tale pari sa ai constant probleme cu fete de 15 ani. Pari cam obsedat de situatie si.mi se pare normal ca fata sa aiba rezerve

| Mada1920 a răspuns:

Parerea mea este sa iti vezi de viata ta, pentru ea nu reprezinti interes, este o copila care doar isi bate joc.

| Adrian1555 a răspuns:

Ciudata situatie asa, nu stiu dc ar avea acest comportament, e aiurea, eu zic sa uiti de ea daca dupa tot ce ai facut te-a tratat asa nu merita