| robi10101298 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat. Duminica ies cu o fata la prima noastra intalnire. Ce as putea sa o intreb? Unde as putea sa o duc? Niste sfaturi va rog. Cel mai bun raspuns primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| zambiriciu a răspuns:

Poti sa o duci intr-o cafenea, nu neaparat de fite dar nici cea mai ieftina cafenea. sau o inviti la o prajitura(e romantic), poti sa o intrebi ce face in timpul liber sau la scoala(in nici un caz de fostii prieteni). bafta multa:*

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pana duminica ai timp sa te gandesti la un local mai elegant sau sa vezi ce filme sunt! Incerca sa o cunosti mai bine, sa vezi ce fel de fata este, nu toate fetele sunt ce par a fihappyVezi ce hoby-uri/pasiuni aveti in comun si vei gasi foarte usor un subiect de discutie.