| dj4you a întrebat:

Duminica asta am o intalnire de fapt prima mea intalnire si as vrea sa stiu ce as putea face la prima intalnire ( am 12 ani la fel si partenera) ce as putea sa ii iau sau chestii de genu (fundita pentru cel mai bun raspuns) Si faza e ca suntem impreuna de o saptamana asa ca pls raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| RockOn_9231 a răspuns:

Okay,okay...Calm! Pentru inceput:un trandafir rosu+o plimbare prin parc=cadru romantic.In timpul plimbarii o poti lua de mana ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat,iar la sfarsit,daca tu consideri si daca tipa in cauza accepta,o poti sarutabig grin Mai departe te descurci tu ca esti baiat mare, nu? BAFTA! Sa-mi spui si mie cum a decurs intalnirea, okay?

| dj4you explică (pentru RockOn_9231):

Ok
merci pentru sfat dar inca mai astept cateva oricum ce mi-ai spus tu e destul de folositor

| RockOn_9231 a răspuns (pentru dj4you):

Id-ul meu:devil_pretty97. Daca vrei sa mai vorbim...

| dj4you explică (pentru RockOn_9231):

Din ce jud esti?

7 răspunsuri:
| dj4you explică:

Multumesc pentru sfaturi nu i-am mai cumparat nimic dar a fost bine ca azi am sunat-o si pana la urma m-am intalnit cu ea si m-am plibat ce ea prin plac ne-am tinut in brate si ne-am sarutat a fost chiar okay mersi mult

| RockOn_9231 a răspuns (pentru dj4you):

Imi pare bine ca te-am ajutat... vrei sa facem schimb de id-uri? Daca da, da pe privatbig grin

| RAZVY2112 a răspuns:

Pai eu zic sa nu uitide ciocolata(fetelor le place)si cum a zis si el, plimbarie linistite prin parc sunt ok pentru intalniri.Bafta.