| allefullbuster99 a întrebat:

Am o intrebare. Este ciudat ca pana la varsta de 18 ani nu am avut prieten, primul sarut si ca sunt virgina? Nu sunt speriata de bombe sau ceva, vorbesc cu baieti, am avut intalniri, dar niciunul nu m-a facut sa imi doresc o relatie cu el. Astept o parere sincera.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa stii ca in trecut asa ceva era ceva des ca azi e ceva rar tine de societatea romaneasca in scimbare prosteasca, dar ca nu ai avut iubit e ceva normal, nu-i obligatoriu sa ai o relatie pentru sex sa stii asta

| allefullbuster99 explică (pentru RAY):

Aa da sunt constienta de asta

| vocea a răspuns:

Buna, as vrea sa te ajut cu mare drag si iti spun din tot sufletul ca nu trebuie sa iti faci griji, barbatul trebuie sa o faca pe femeie sa fie atrasa de el si sa isi doreasca sa faca sex.
Pari o fata foarte cuminte si te felicit ca ai rezistat pana la varsta asta, dar ai nevoie de un baiat romantic care sa stie sa te atraga, sa te faca fericita, sa fie tandru.
Eu iti urez mult succes si sa nu te pripesti sigur vei intalni un baiat care sa iti indeplineasca asteptarile, eu avand in vedere ca ma implic in acest proiect cu sufletul as putea sa te ajut si sa vorbim si in privat.
Bafta si mult succes

| allefullbuster99 explică (pentru vocea):

Mersi frumos pentru raspuns

| danutzu96 a răspuns:

O parere simpla : NU
Nu ai gasit persoana potrivita.

Răspuns utilizator avertizat
| Otilo_Valentin_Ungureanu_1990 a răspuns:

Buna si eu sunt virgin si am 26 de ani..am avut 3 relati cu fete dar nu si sexuale pentru ca nu erau pentru mine..sunt romantic..si ofer prea multa dragoste. poate ca de asta nu a mers. O fosta chiar imi reprosa ca o sufoc cu atata iubire. Dar asa sunt eu cand iubesc. vreau sa îi arat maxim cas indragostit. Vreau o relatie serioasa doar ca nu am parte de asa ceva. Daca vrei sa vorbim suna la acest numar 0746469146