| anonim_4396 a întrebat:

Azi baiatul pe care il plac m-a sautat iar eu l-am pleznit deoarece sunt inca indragostita de fostul. Crede-ti ca am procedat gresit?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu trebuia sa-l plesnesti. Si el a fost cam indraznet dar poate doar a vrut sa-ti dovedeasca intr-un mod mai frumos, a considerat el, ca te place si este interesat de tine. Oricum, eu zic sa-ti ceri scuze si eventual sa incerci sa petreci mai mult timp cu el si poate asa, il vei inlocui pe fostul cu el si-ti va fi mult mai usor sa treci peste.

| Morrígu a răspuns:

Părerea mea e că ai reacționat prea violent. Dacă îl placi, de ce "l-ai plesnit"? Era mai ok să-i fi spus doar că nu ți-ai dorit sărutul și că cel puțin deocamdată nu vrei să se mai repete.

| Mariamary999 a răspuns:

Sarutat*

| Mariamary999 a răspuns:

Sarutat*