| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Baiatul pe care il plac de cateva luni bune crede ca am prieten.(si el ma place)
Nu am intrat in vorba cu el deoarece sunt prea timidasad si el la fel.
Cum as putea sa-i demonstrez ca nu e asa

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa timiditatea si vorbeste cu el, altfel nu ai cum sa-i demonstrezi ca esti singura

| indragostituspun a răspuns:

Nustiu..intreabal daca are prietena te va intreaba si el si atunci o sa si spui ca nu

| neutrino a răspuns:

Tu nu trebuie sa-i demonstrezi nimic lui, el trebuie sa te curteze, daca este capabil. Tu accepti sau nu avansurile lui.

| Music4life a răspuns:

Ia-ti inima-n dinti si spune-i ca-l placi sau daca esti prea timida sa faci asta incearca accidental sa-i arati ce simti ( atinge-i usor mana, uitete la el putin insistent, zambeste-i ) poate astfel va avea el curaj sa faca ceva.
Bafta!

| aVicii a răspuns:

Cere- id de mess

| AndreutaDeea a răspuns:

Încearcă să îi spui că nu ai prieten. Intră în vorbă cu el. Nu ai de ce să fi timidă. Dacă și el te place nu se va întâmpla nimic rău. :* Te pup! happy

| NimicImposibil a răspuns:

Pai poate ar trebui sa iesiti undeva si sa va explicati offul.

| TodorMaria1997 a răspuns:

Pai intra intr-o zi pe el si spune... prinde curaj nu este asa greu, bafta:*

| HighImHi a răspuns:

Fii curajoasa! Daca chiar simti ceva pentru el treci peste timidiate[calc'o in piciare daca vrei]happy sper ca te'am ajutat:*
Si eu am trecut prin aceeasi situatie, stiu cum e, stiu cum te simti!