| IsAbElLaSwEeT a întrebat:

ce ziceti sa imi dati si mie niste sfaturi de crestere a parului.

Răspuns Câştigător
| 3Panda3 a răspuns:

Cu ulei de ricin parul creste rapid. Poti sa iti iei de la farmacie si samponul Alpecin c3 cu cofeina.e foarte bun!

20 răspunsuri:
| Albastru45 a răspuns:

Spala-te pe fata cu urina de vaca.

| Albastru45 a răspuns:

Ahahaha, eu am glumit, tu chiar te-ai spalat pe fata cu urina de vaca? vai vai vai

| sububu1234 a răspuns (pentru Albastru45):

Las-o e proasta nu vezi...

| Albastru45 a răspuns:

Si-a adunat toata satra sa se gandeasca la replici, dar inca nu au invatat romana

| Albastru45 a răspuns:

"Ce ciudat ca mai sunt persoane care folosesc ingrasamint! Taranule!" wooow, acum am citit ce ai scris, deci tu depasesti limitele prostiei, bravo.

| Albastru45 a răspuns:

Anagramata

| Albastru45 a răspuns:

Cred ca as putea sa-ti fiu mama, cati ani ai?

| IsAbElLaSwEeT explică (pentru Albastru45):

Nu am zis fata am zis FÁȚĂ, fețe, s. f. I. 1. Partea anterioară a capului omului și a unor animale; chip, figură. In caz ca nu stiai ce inseamna!

| Albastru45 a răspuns (pentru IsAbElLaSwEeT):

WOW, ce legatura are ce zici tu cu ce am zis eu?

| Albastru45 a răspuns:

Da am, ce te face sa crezi ca am mai putin?

| Albastru45 a răspuns:

Da, am

| sububu1234 a răspuns:

Niste ingrasamant ceva de preferat sa fie natural rolling on the floor

| sububu1234 a răspuns:

Vezi ai grija la limbaj eu nu te-am facut in nici un fel daca nu ai simtu umorului sa tii la o gluma nu e problema mea.

| sububu1234 a răspuns:

Vai ce glume ai pe tine. de la magazinu de vechituri de unde le scotilaughing

| sububu1234 a răspuns:

Hai ca te las in lumea ta taranca obosita ce esti nu mai are rost sa imi bat capu cu tine macar daca ai avea si tu niste replici mai reusite nu prostiile alea laughing

| Diagirl a răspuns:

Il ti noaptea prins in coada, si asta ajuta
http://www.youtube.com/watch?v=kb26GlEcow0

| Anne610 a răspuns:

Buna! Eu imi fac in fiecare weekend o masca cu ou, miere, ulei de masline, ulei de ricin si ulei de argan.Ma ajutat mult.