| Fefe2009 a întrebat:

Dati-mi niste sfaturi de crestere rapida a parului, care au functionat pe voi insiva.

Răspuns Câştigător
| IoanaAlexandra12 a răspuns:

1.Tunde-ti firele periodic
2.Maseaza-ti scalpul cu ulei cald
3. Aplica pe par albus de ou
4.Consuma multa apa
5.Nu mai iti usca parul cu feonul(uscatorul de par)

Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| Fefe2009 explică (pentru IoanaAlexandra12):

Albusul de ou pe absolut tot parul sa il aplic?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cumperi ulei de ricin de la farmacie si-ti aplici pe varfurile parului, lasi aproximativ o ora iar apoi te speli normal pe cap.
Alt lucru ar fi sa-ti tunzi varfurile la 2-3 luni ca sa dai parului posibilitatea sa se regenereze si sa creasca in continuare.

| NotAllowed a răspuns:

Buna! A încercat acest lucru prietena mea si chiar a mers! De doua ori pe săptămana sa te dai cu ulei de măsline si sa il lasi pe par 2 ore. Dupa te speli pe cap...Iar intr-o luna iti va creste parul cu 3 cm.Te asigur!

| Fefe2009 explică (pentru NotAllowed):

OMG! Pe tot parul? 2 ore?