| Sarca_Adrian_1998 a întrebat:

As dori niste sfaturi pentru o crestere mai rapida a parului...Dau funda

Răspuns Câştigător
| ElenaMădălina19 a răspuns:

Depinde si de alimentatie :/. vitaminele ajuta mult, inspecial vitamina B. ulei de masline.albus de ou.hidratare (sa bei multa apa). evita uscatul cu fehon-ul

| Sarca_Adrian_1998 explică (pentru ElenaMădălina19):

Faza este ca mananc legume fac sport si practic Stilul de lupta Muay-Thai si tot nimic

| Poluhin_Alexander_1996 a răspuns (pentru Sarca_Adrian_1998):

Pentru ce iti trebiue par?

| Sarca_Adrian_1998 explică (pentru Poluhin_Alexander_1996):

Coafura gen skrillex!

4 răspunsuri:
| Poluhin_Alexander_1996 a răspuns:

Introdu-ti singe de maimuta