| hello28 a întrebat:

cum as putea deveni mai populara?happy

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Te îmbraci într-un costum naţional şi ieşi pe stradă în asemenea costumaţie.

| Kindly a răspuns:

Un pachet nou de fite,
*imbracaminte adecvata :tonuri de maroon inchis, jeansi negri mulati;
* make-up nu prea strident : fond de ten culoare medie, http://SPAM/product_info.php?cPath=40&products_id=756; sprancene frumos arcuite cu creionul de sprancene, fard de pleoape maroon deschis, tus negru tot pentru pleoape (atentie, linia sa fie cat se poate de subtir), rimel; si in final putin ruj sau gloss pentru buze, cu efect de volum. http://SPAM/product_info.php?products_id=1067
* incaltaminte adecvata. fiind sezonul friguros niste cizmulite ar fi bine venite :*
sper ca ti-am fost de ajutor. si stii cum se spune. in ziua de azi haina face pe om nu omul pe haina;). :*

| klaws007 a răspuns:

Vrei sa devii populara?
pai, ca tot vine revelionul, iesi si tu la 12 noaptea in pielea goala, si o sa se umple youtubu si facebooku de poze cu tine goala, dar sa strigi si in gura mare numele tau.
Pe bune, ce aveti voi toate fetitsele astea cu popularitatea? esti cumva o vedeta? spune`mi si mie ce mare realizare ai tu pana la varsta asta? Esti actrita? Esti cantareata? Prezinti stirile? Ai realizat tu ceva pana acum astfel incat sa meriti sa te stie lumea?
Stai linistita acolo unde esti, pune mana si invata sa faci ceva cu viata ta ca sa realizezi si tu ceva in viata. Vrei sa devii cantareata? Fa o scoala de muzica. Vrei actrita? Fa o scoala de actorie.
Stii cum numesc eu fetele ca tine? PLASTICE.

| hello28 explică:

Era vorba de scoalastraight face