| Cătlin1234 a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi cum as putea deveni mai populară?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Popularitatea ține de faptul cum te îmbraci, cum arâți, cum vorbești. Trebuie să ai o atitudine specială față de ceilalți și trebuie și să ai bani.

2 răspunsuri:
| Criss0934 a răspuns:

Aici este si vorba despre personalitatea ta. Daca te ti dupa toti colegii tai populari, vor zice ca esti enervanta.Asa ca cel mai simplu mod ar fi sa gasesti un coleg(nu neaparat popular, de fapt ar fi mai bine sa nu fie popular).Te imprietenesti cu el, ii cunosti toti prieteni si BAM esti populara!

| LaryLarysa666 a răspuns:

Pai...daca esti micuta nu ai ce face..asteapta sa mai cresti putinwinking eu sunt una din cele mai populare fete din scoala! si sunt de abia clasa a 6-a laughing inainte si eu eram la fel ca tinewinking eram o necunoscuta prin scoala dar am facut eu ceva care va ramane in istoria scolii! Mult timp! laughing)